Musterwohnung 3 Zimmer_1

  • Rent warm
    923.16€
  • Rooms
    3
  • Floor: Ground floor
  • Rent cold: 666.34€
  • Operating costs: 173.53€
  • Additional costs: 83.29€
  • Rent warm: 923.16€
  • Next possible rent begin: 13.05.2026
  • City: Kulmbach/Melkendorf

Login

Sign in.

Sprache wählen