Musterwohnung 3 Zimmer_ff
-
Rent warm
1269.18€ -
Rooms
3
- Rent cold: 999.96€
- Operating costs: 169.22€
- Additional costs: 100€
- Rent warm: 1269.18€
- Next possible rent begin: 01.06.2026
- City: Würzburg