Musterwohnung 3 Zimmer_EK_III
-
Rent warm
1124.97€ -
Rooms
3
- Rent cold: 886.34€
- Operating costs: 150€
- Additional costs: 88.63€
- Rent warm: 1124.97€
- Next possible rent begin: 01.06.2026
- City: Würzburg